Łóżka korpusowe

Chcesz budzić się każdego ranka naprawdę wypoczętym? W Twojej sypialni musi się znaleźć zatem odpowiednie łóżko. Korpusowe modele, jakie oferujemy w tej kategorii, z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Nie ma znaczenia, czy wolisz stylistykę nowoczesną czy też klasyczną. Możemy zapewnić, że odpowiedni produkt bez problemu znajdziesz w meblify!

Klasyczne i nowoczesne łóżka korpusowe

Wygodne, solidne, a do tego pięknie się prezentujące - takie meble sypialniane możemy zaoferować Ci w naszym sklepie internetowym. Wśród proponowanych modeli znajdują się rozwiązania klasyczne oraz nowoczesne. Te pierwsze utrzymane są w stonowanej kolorystyce, mają stelaż o barwie sonoma, który imituje odcień i usłojenie drewna dębowego. Pięknie będą się prezentowały szczególnie w jasnych, klasycznych wnętrzach. Te drugie, nowoczesne, mają ciemną, niemal czarną barwę stelaża - ciekawym kontrapunktem jest tu zastosowanie koloru białego, który znajduje się na wezgłowiu. Idealnie nadają się do sypialni minimalistycznych, w których bez wątpienia będą odgrywały główną rolę.

Łóżka korpusowe do sypialni – wysoka jakość i niska cena

Wybierając idealne meble należy kierować się osobistymi preferencjami, ale także kubaturą pomieszczenia. Jeżeli posiadasz małą sypialnię, zdecyduj się na łóżka korpusowe 140x200 cm, natomiast jeśli masz nieco więcej przestrzeni w pokoju, możesz sięgnąć po te w rozmiarze 160x200 cm lub większe.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na kupno produktów w meblify? Bo proponujemy meble wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów z prawdziwą dbałością o detale. Stelaż produkowany jest z solidnego drewna wybarwionego na określony kolor. Wezgłowie powstaje z płyt laminowanych odpornych na uszkodzenia oraz zarysowania. Zarówno nowoczesne, jak i klasyczne łóżka korpusowe, które Ci proponujemy, posiadają dobrej jakości okucia, które solidnie trzymają i nie rdzewieją. Pamiętaj, że kupując nasze produkty wybierasz wieloletnie doświadczenie i najniższą cenę.