Łóżka kontynentalne

Niegdyś kojarzone wyłącznie z luksusowymi hotelami, dziś można je znaleźć również w sypialniach prywatnych domów i mieszkań. Łóżka kontynentalne z pojemnikiem tworzą doskonały mariaż pomiędzy tradycyjnym a nowoczesnym meblarstwem. Nie tylko elegancko się prezentują, ale są również nad wyraz funkcjonalne. Dlaczego warto je kupić? By móc cieszyć się naprawdę komfortowym wypoczynkiem.

Łóżka kontynentalne do sypialni – dobry wybór!

Czym różnią się klasyczne łóżka kontynentalne z pojemnikiem od innych mebli? Przede wszystkim swoją budową. Składają się z trzech warstw. Pierwsza z nich, skrzynia, jest na samym dole. Druga, główny materac ze sprężynami bonellowymi, które dodają całej konstrukcji elastyczności, znajduje się pośrodku. Trzecia, tzw. topper, na samej górze. Taka konstrukcja gwarantuje maksymalny komfort wypoczynku. Warto zaznaczyć również, że tego typu meble sypialniane są wyższe od tych standardowych – mają wysokość ok. 70-90 cm, co ułatwia zmianę pozycji ze stojącej na leżącą.

Klasyczne czy nowoczesne?

W naszej ofercie można znaleźć zarówno modele bardziej klasyczne, jak i całkowicie nowoczesne. Staramy się, by asortyment zadowalał jak najszersze grono klientów. Wersje klasyczne nie mają nóżek, nowoczesne łóżka kontynentalne je posiadają, przez co nabierają pewnej dozy lekkości. Pragniemy podkreślić, że każdy produkt da się skonfigurować. Możesz wybrać rodzaj tkaniny, którą będą obite skrzynie, wezgłowie oraz materac, piankę wypełniejącą i topper. Wszystkie meble sypialniane, które oferujemy, czy to nowoczesne, czy klasyczne, mają pojemnik, w którym można przechowywać np. dodatkowe kołdry, poduszki lub też rzadziej używane przedmioty.

meblify - jakość, której możesz zaufać

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać akurat nasze łóżka kontynentalne do swojej sypialni, spieszymy zatem z odpowiedzią. Do produkcji mebli używamy najlepsze gatunkowo materiały. Szkielet wykonywany jest z drewna sosnowego, pojemnik z białej płyty laminowanej, wezgłowie, skrzynie i materac obijamy tkaninami o wysokiej tolerancji ścieralności, stosujemy również piankę o zwiększonej gęstości. Możemy zapewnić: jeśli nam zaufasz, nie zawiedziesz się!