Sypialnia na co dzień

Idealne miejsce do snu i odpoczynku to przestrzeń dająca poczucie stuprocentowego komfortu. Wymarzona sypialnia na co dzień powinna odznaczać się nie tylko funkcjonalnością, ale i wysokimi walorami estetycznymi. Ma przy tym trafiać w indywidualne gusta. W takim miejscu doskonale sprawdzają się ponadczasowe rozwiązania, dzięki którym sypialnia stanie się przyjazną strefą nie tylko podczas snu, ale i na co dzień.

Sypialnia marzeń na noc i na dzień – jaka powinna być?

Sypialnia musi być przede wszystkim wygodna i służyć relaksowi. Kluczowym w niej meblem jest łóżko. Jako doświadczony producent mebli polecamy Państwa uwadze łóżka kontynentalne, które mają wiele zalet. Ich dość specyficzna budowa i wysokość większa niż standardowych rozwiązań przekładają się na wysoki komfort użytkowania. Nie bez powodu łóżka kontynentalne bardzo często znajdują się na wyposażeniu luksusowych hoteli.

Łóżka te doskonale odnajdują się w różnych aranżacjach. Świetnie pasują do stylu skandynawskiego, gdzie ład, naturalność oraz wszelakie udogodnienia odgrywają kluczową rolę.

W dobrze zorganizowanej przestrzeni sypialnianej nie może również zabraknąć komody i szafki nocnej stworzonych z myślą o przechowywaniu różnych rzeczy. Niejednokrotnie współczesne sypialnie pełnią także funkcję garderoby. Strzałem w dziesiątkę są szafy przesuwne, które nadają się zarówno do większych, jak i mniejszych pomieszczeń. Dzięki nim da się zaoszczędzić sporo cennego miejsca, co jest zasługą zastosowanego w nich systemu otwierania.

Szafy przesuwne można z powodzeniem ustawiać obok innych mebli. Znajdzie się dla nich miejsce nawet w wąskich pokojach, które z aranżacyjnego punktu widzenia bywają problematyczne. Nasze szafy przesuwne, np. z kolekcji LOLO, dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i charakteryzują się dużą pojemnością. Są wyposażone w liczne półki pionowe, przegrody i drążek na wieszaki, więc nie będzie kłopotu z utrzymaniem w nich porządku.

Sypialnia na co dzień – to się w niej sprawdzi!

Sypialnia to szczególne miejsce, w którym warto zadbać o prywatność, w czym z pewnością pomogą drzwi przesuwne od MEBLIFY – np. model SONOMA. Zapewniają one oszczędność miejsca, a przy tym wspaniale się prezentują. Nadają pomieszczeniu elegancki wygląd, wprowadzając do niego powiew nowoczesnego designu. Poza tym drzwi przesuwne optycznie powiększają pomieszczenie, przez co sypialnia będzie sprawiać wrażenie bardziej przestronnej. To sprawdzona i prosta metoda na ujednolicenie przestrzeni, dająca także możliwość swobodnego zarządzania światłem, które łagodnie przechodzi z jednej przestrzeni do drugiej. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem doskonale rozumiemy, jak ważne są tego typu rozwiązania – dlatego proponujemy meble dopracowane pod względem wizualnym i funkcjonalnym.

Produkty z aranżacji